ورود به سایتنحوه فعالیت در سیستم یاســــل

- عضویت : هر سایت، وبلاگ، گروه اینترنتی کوچک و بزرگی بدون هیچ محدودیت خاصی می تواند تنها با پر کردن فرم ثبت نام به عضویت گروه فروشندگان محصولات فروشگاه بپیوندد.
 


2 - نحوه فروش : همکار و فروشنده به سادگی و فقط با قرار دادن محصولات فروشگاه در سایت ، وبلاگ و گروه های اینترنتی خود می تواند محصولات را به فروش برساند و از فروش هر محصول پورسانت مربوط به آن محصول را دریافت نماید.
 

 

3 - پنل مدیریت : با عضویت در سیستم ، پنل مدیریتی سفارشات در اختیار وبمستر و همکار عزیز قرار گرفته که تمامی محصولات فروشگاه نیز در آن افزوده شده است. با پورسانت مشخص و لینک اختصاصی فروش برای هر همکار .

ضمنا تمامی سفارشاتی که همکاران به فروش می رسانند، در آن پنل پس از هر ثبت سفارش به نمایش در آمده و وبمستر اشراف کامل بر آنچه می فروشد را دارد.
 

 

4 - تسویه حساب : در ازای فروش هر یک از محصولات فروشگاه ، پورسانت و سود تعیین شده برای همکار محاسبه می شود،و به حساب همکار واریز می شود پورسانت کالاها در پنل کنار هر محصول ذکر شده اند!

نحوه محاسبه و تسویه حساب کاملا شفاف و منظم و عاری از هرگونه فرمول های سخت می باشد! و به صورت هفتگی و منـــظم روزهای پنجشنبه تسویه حساب کامل می شود.
 

 

5 - پشتیبانی و خدمات پس از فروش: تمامی خدمات پس از فروش، ایراد های ممکن، پشتیبانی ها، تلفن و پاسخگویی همه و همه به عهده تیم یاســل است و فروشنده هرگز با هیچ مشتری درگیر نخواهد بود. تنها تبلیغ کرده و آنها را ترقیب به خرید از طریق لینک اختصاصی خودشان می کند.

 


6 - در آمد حدودی همکاری در این سیستم : ویژگی منحصر به فرد این سیستم بازاریابی حرفه ای ، در آمد بالا و صحیـــح آن می باشد که ما با حذف واسطه ها تنها تولید کننده را به مصرف کننده متصل می کنیم و سود بازاریابی را در اختیار شما وبمستر محترم قرار میدهیم.

به عنوان مثال اگر شما در روز با تبلیغات مختلف بتوانید 5 عدد از محصولات فروشگاه را به فروش برساند، سهم شما فروشنده عزیز حدود 700.000 تومان در ماه خواهد بود که به حساب شما واریز می شود !
 

 

7 - تنوع بی نظیر محصولات برای عرضه : فروشگاه یاسل سعی بر آن دارد که با ارائه محصولات پرفروش و متنوع ،باعث افزایش فروش وبمسترها گردد، بنابراین با این همکاری شما با محصولات متنوعی برای فروش روبرو خواهید بود که مشتریان فراوانی خواهند داشت .